ul. Michała Siedleckiego 7, 31-538, Kraków
(+48) 505 946 508 lub 796 760 567
witek.sadaj@gmail.com

Bon na tenisa

Witold Sadaj - instruktortenisa.com

Szukasz pomysłu na oryginalny, nietuzinkowy prezent dla bliskich? Chcesz kupić coś zaskakującego?

Kup bon na zajęcia indywidualne lub w parze!

Wystarczy, że napiszesz na adres: witek@sadaj@gmail.com wiadomość zawierającą: Imię i Nazwisko osoby obdarowanej oraz (ewentualnie) krótki tekst (np. życzenia) do 100 znaków. Zwrotnie otrzymasz dane do przelewu oraz wersję poglądową bonu.

Cena bonu to 150,00 zł; bon do wykorzystania indywidualnie lub w parze do 30.09.2024 r.

Szczegółowe zasady korzystania z bonu określa REGULAMIN:

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

REGULAMIN
Promocji „Bon na tenisa!”

1. Promocja organizowana jest przez Witold Sadaj – Instruktor Tenisa.
2. Promocja polega na udostępnieniu do sprzedaży limitowanej ilości bonów.
3. Bon zakupiony w promocji upoważnia do odbycia jednego treningu tenisa (55 minut) przeprowadzonego przez Witold Sadaj – Instruktor Tenisa. Na trening składają się: wynajem kortu, udostępnienie rakiet tenisowych i piłek oraz profesjonalna opieka instruktora.
4. W treningu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby, w tym co najmniej jedna z nich powinna być wskazana z imienia i nazwiska na bonie.
5. Trening odbędzie się na kortach KATenis korty Olsza (ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków) lub Forehand (ul. Strzelców 15A, 31-422 Kraków).
6. Osoba chcąca wykorzystać bon zobowiązana jest skontaktować się z Krakowską Akademią Tenisa (telefonicznie 796 760 567 lub emailowo witek.sadaj@gmail.com), aby ustalić termin treningu.
7. Trening może odbyć się nie później niż do 30.09.2024 r. Niewykorzystane bony nie podlegają zwrotowi.
8. W razie konieczności odwołania treningu lub zmiany jego terminu jest to możliwe do 48 godzin przed terminem treningu. W innym przypadku trening przepada.
9. Trening w danym terminie może się odbyć wyłącznie pod warunkiem dostępności kortów i trenera. Jeśli z uwagi na niedostępność kortu lub trenera trening nie będzie mógł się odbyć w żadnym z terminów wskazanych przez osobę dysponującą bonem – otrzyma ona rekompensatę finansową równą cenie zakupionego bonu.

Skontaktuj się przez formularz